5 marca 2019

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ

DNI OTWARTYCH – 11 – 16.03.2019r

 

W ramach dorocznej akcji proponujemy Państwu KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE, PSYCHOTERAPEUTYCZNE i SEKSUOLOGICZNE dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Wszystkie konsultacje w czasie DNI OTWARTYCH będą realizowane w obniżonej cenie – 60 pln.

 

W tym roku kierujemy nasze warsztaty przede wszystkim do RODZICÓW i OSÓB PLANUJĄCYCH ZOSTAĆ RODZICAMI. Nasze warsztaty są próbą zrozumienia uczuć i zachowań zarówno niemowlęcia, dzieci przedszkolnych i szkolnych, jak i nastolatków. Chcielibyśmy zaciekawić Państwa analizą własnych emocji, doświadczanych w roli rodziców, przyszłych rodziców i pomóc je zrozumieć.

Dodatkowo chcielibyśmy zainteresować osoby, pracujące w zawodach pomocowych, szczególnie pielęgniarki, ratowników medycznych, nauczycieli, pedagogów, lekarzy itp. Mamy nadzieję rozpowszechnić w tym środowisku metodę, pomagającą sprawnie i bezpiecznie funkcjonować i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu.

Zapraszamy ponadto każdego, kto jest albo w jakiś sposób zaniepokojony swoim stanem psychicznym albo też chce zwyczajnie zasięgnąć porady specjalisty.

 

Stworzyliśmy w tych dniach możliwość zrealizowania konsultacji w bardziej przystępnych cenach, w ramach których będą mogli Państwo zdiagnozować problem i uzyskać informacje o różnych formach leczenia w naszym mieście, zarówno w jednostkach komercyjnych, jak i refundowanych przez NFZ.

Ponadto mamy dla Państwa przygotowany cykl wykładów/warsztatów. Podczas każdego z wykładów będzie czas na pytania i dyskusję. Ilość miejsc na naszych wykładach/warsztatach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każda z osób może wybrać maksymalnie dwa warsztaty. Chęć uczestnictwa w większej liczbie wykładów można zgłosić wpisując się na listę rezerwową. Zatwierdzenie uczestnictwa w zdarzeniu następuje po przesłaniu przez nas potwierdzenia na podany przez Państwa adres mailowy bądź telefon. Koszt udziału – 20 pln.

Zapisy na konsultacje odbywają się drogą elektroniczną lub telefoniczną. Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji w sobotę od godz. 9.00 do 16.00 i w tygodniu poprzedzającym od 11.03 do 15.03 w wyznaczonych godzinach.  Pacjenci będą przyjmowani tylko i wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.

Zatwierdzenie uczestnictwa na wykładzie/konsultacji następuje po przesłaniu przez rejestrację poradni potwierdzenia otrzymania przelewu na podany przez Państwa adres mailowy bądź telefon. Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzeprowadzenia zajęć w przypadku braku odpowiedniej liczby chętnych i w takiej sytuacji zwróci pobrane opłaty.

 

Dane do przelewu:

HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego

Nr konta 61 1090 2486 0000 0001 3548 8157

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz tytuł wykładu lub konsultacji.

 

KONSULTACJE I WARSZTATY NIE WYMAGAJĄ SKIEROWAŃ.

/ w ramach konsultacji nie wydajemy opinii i zaświadczeń, nie wykonujemy badań testowych/

 

ZGŁOSZENIA: TEL. 500 012 016 LUB MAIL BIURO@PORADNIAHOMINE.COM