20 lutego 2022

Zapraszamy do nowego programu HOMINE Poradni Zdrowia Psychicznego, mającego na celu propagowanie profilaktyki zaburzeń karmienia oraz zaburzeń rozwoju aparatu mowy u noworodków i niemowląt.

W naszej poradni w tym obszarze specjalizuje się Pani Anna Cicha – Neurologopeda dzieci i dorosłych z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małymi pacjentami. Pani ma Anna jednocześnie wykształcenie psychologiczne, co jest bardzo pomocne w specjalistycznej diagnostyce przyczyn problemów związanych z karmieniem piersią czy też tzw. niejadków.

W ramach programu panie będące w ciąży bądź planujące potomstwo będą mogły skorzystać z indywidualnej jednorazowej półgodzinnej konsultacji i otrzymać fachowe odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Zapraszamy również rodziców dzieci do 6 miesiąca życia zaniepokojone problemami dziecka w obszarze rozwoju mowy albo odżywiania. Specjalista Neurologopedii i Psychologii spróbuje pomóc zdiagnozować problem i przekazać stosowne zalecenia.

Spotkania odbywają się jako bezpłatne półgodzinne konsultacje w środy w godzinach 14.00-20.00 – w zależności od dostępności miejsc.

dla kogo: osoby oczekujące dziecka, rodzice dzieci do 6-go miesiąca życia

opłaty: bezpłatne

zgłoszenia:

www.poradniahomine.com/kontaktw tytule formularza kontaktowego wpisz hasło “neurologopedia program”; uzupełnij swoje (rodzica) dane kontaktowe, a w treści podaj dane (imię i nazwisko oraz wiek) swojego dziecka.

rejestracja@poradniahomine.com w tytule wiadomości mailowej wpisz hasło “neurologopedia program”; w treści maila podaj swoje (rodzica) imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, oraz dane (imię i nazwisko oraz wiek) swojego dziecka.

kontakt telefoniczny z rejestracją – tel. 500 012 016

 

 

miejsce: Poradnia Zdrowia Psychicznego  Homine , ul. Zwycięska 18a, 53-033 Wrocław

czas trwania programu: 21.02.2022 – 31.03.2022

zapisy: decyduje kolejność zgłoszeń, do wyczerpania miejsc