Aleksandra Białek

Jestem absolwentką dziennych studiów psychologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Psychoterapii Gestalt Ośrodka Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu.

Pracuję terapeutycznie z dorosłymi oraz młodzieżą, udzielam konsultacji i poradnictwa rodzicom. Tworzę i prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla dorosłych i młodzieży oraz szkolenia. Doświadczenie zdobywałam pracując w przedszkolach terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, oraz w szkołach, a także w ramach działalności prywatnych poradni psychologicznych we Wrocławiu i Obornikach Śląskich. Biorę udział w treningach terapeutycznych Ośrodka Edukacji Psychologicznej oraz w szkoleniach połączonych z pracą własną metodą psychodramy.

Pracuję w nurcie Gestalt  zakładającym, że zmiany możliwe są jedynie, gdy akceptujemy siebie; akceptacja ta jest bowiem warunkiem rozwoju, poprzez świadome podejmowanie decyzji. W swojej praktyce inspiruję się również podejściem psychodynamicznym. Za najistotniejsze w pracy psychoterapeutycznej uważam odnajdywanie i przywracanie naturalnej samoregulacji Pacjentom. Skupiam się na oddawaniu im poczucia odpowiedzialności za swoje życie i wprowadzane w nim zmiany. 

Za kluczowe uważam badanie doświadczeń Pacjentów oraz relacji z terapeutą. Pracuję z Pacjentami w kryzysie, doświadczającymi trudności życiowych, depresji, lęku czy zaburzeń osobowości.

Zarejestruj wizytę

Loading...