Psycholog, absolwentka jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, a także szkołę psychoterapii Ośrodka Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Aktualnie w trakcie przygotowania do egzaminu certyfikacyjnego.
Prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży, par i małżeństw, udzielam konsultacji psychologicznych oraz poradnictwa rodzicom i rodzinom.
Praktykuję psychoterapię indywidualną z pacjentami dorosłymi i młodzieżą, terapię par i małżeństw.
Doświadczenie zdobywałam w pracy gabinetowej i na oddziałach dziennym i stacjonarnym kliniki psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Mam doświadczenie pracy w przedszkolach terapeutycznych, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych gdzie prowadziłam psychoedukację uczniów, rodziców i nauczycieli.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej. W pracy korzystam z teorii psychodynamicznej i psychoanalitycznej.
Mam doświadczenie własnej pracy psychoterapeutycznej – indywidualnej oraz grupowej. Brałam udział w treningach terapeutycznych Ośrodka Edukacji Psychologicznej oraz w szkoleniach połączonych z pracą własną metodą psychodramy.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
