Aleksandra Pałach

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii i Biologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doszkalam się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT Centrum Edu w Warszawie.

Przez kilka lat prowadziłam zajęcia terapeutyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym z całościowymi zaburzeniami rozwoju, pracowałam jako psycholog szkolny w szkole podstawowej i ponadgimnazjalnej, w domu dziecka i w przedszkolach.

Obecnie pracuje jako terapeuta w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed. W codziennej pracy mam kontakt z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami natury psychicznej i emocjonalnej.

Ponadto prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Jako terapeuta staram się najlepiej jak potrafię pomagać osobom, które doświadczają cierpienia.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, który jest jednym z lepiej zbadanych podejść terapeutycznych. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Terapia ta nastawiona jest na zmianę myślenia i idącą za tym zmianę zachowań.

Moja praca terapeutyczna jest regularnie superwizowana.

Zarejestruj wizytę

Loading...