5 stycznia 2019

OTWIERAMY ZAPISY

NA ZAJĘCIA PSYCHOTERAPEUTYCZNE DLA OSÓB DOROSŁYCH

 

 

Pracę grupy koordynuje – MARTA SZALEK – psychoterapeuta psychodynamiczny, posiadająca teoretyczne przygotowanie i praktyczne doświadczenie w prowadzeniu pracy grupowej.

————————————-

 

Zapraszamy osoby zainteresowane uczestnictwem w tej formie terapii do zapisów na indywidualne konsultacje kwalifikujące do udziału w pracy grupowej.

Grupa zaplanowana jest jako zamknięty cykl spotkań cotygodniowych. 

Ten rodzaj pomocy adresujemy do osób mierzących się z różnego rodzaju lękami, stanami depresyjnymi, trudnościami w relacjach z bliskimi, przeżywanymi silnymi napięciami w relacjach społecznych, fobiami czy chronicznym poczuciem osamotnienia. Grupa dedykowana jest również do osób, które mają za sobą jakiś rodzaj pracy psychoterapeutycznej i czują, że potrzebują jeszcze jakiejś formy pomocy. 

Pomoc terapeutyczna w tej formie ma na celu pogłębienie świadomości  i zrozumienie przyczyn własnych trudności psychologicznych. Psychoterapia grupowa oferuje wsparcie w podjęciu próby rezygnacji ze starych, niekorzystnych mechanizmów obronnych i sposobów radzenia sobie i wypracowanie nowych, bardziej konstruktywnych, pozwalających odblokować i rozwinąć potencjał psychologiczny każdego z uczestników.

Kwalifikacja do grupy poprzedzona jest spotkaniami indywidualnymi z terapeutą (od 1 do 3 ). Proces ten ma na celu takie dobranie uczestników grupy, żeby zoptymalizować korzyści terapeutyczne dla jej uczestników i ograniczyć trudności, które mogą płynąć z przypadkowego udziału w danej grupie. 

 

 

Koszt zajęć grupowych: 80 zł/spotkanie ( 90min)

Koszt kwalifikacji indywidualnych: 120 zł/spotkanie ( 60min)

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z rejestracją, tel. 500 012 016

 

Pytania i wątpliwości natury merytorycznej: 

                                          tel. 501 385 360

                                        mailaugustynowicz@poradniahomine.com

————————————-

INFORMACJE DODATKOWE

Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzeprowadzenia zajęć w przypadku braku odpowiedniej liczby chętnych.