4 marca 2018

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ

DNI OTWARTYCH – 24 i 25.03.2018r

W ramach corocznej akcji proponujemy Państwu nieodpłatne konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz dla par i rodzin.

W tym roku, wspierając ogólnopolską akcję „Twarze depresji” kierujemy naszą uwagę do tych z Państwa, którzy są zaniepokojeni swoim stanem psychicznym lub objawami kogoś z Państwa bliskich. Stworzyliśmy możliwość zrealizowania nieodpłatnych konsultacji, gdzie będą mogli Państwo zdiagnozować problem i uzyskać informacje o różnych formach leczenia w naszym mieście, zarówno w jednostkach komercyjnych, jak i refundowanych przez NFZ.

Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa cykl nieodpłatnych wykładów/warsztatów. Podczas każdego z wykładów będzie czas na pytania i dyskusję. Ilość miejsc na naszych wykładach/warsztatach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każda z osób może wybrać maksymalnie dwa wykłady. Chęć uczestnictwa w większej liczbie wykładów można zgłosić wpisując się na listę rezerwową. Zatwierdzenie uczestnictwa w zdarzeniu następuje po przesłaniu przez nas potwierdzenia na podany przez Państwa adres mailowy bądź telefon.

Zapisy na bezpłatne konsultacje odbywają się drogą elektroniczną lub telefoniczną. Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji w sobotę i niedzielę od godz. 9.00 do 16.00. Pacjenci będą przyjmowani tylko i wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.

 

KONSULTACJE I WARSZTATY SĄ NIEODPŁATNE I NIE WYMAGAJĄ SKIEROWAŃ.

/ w ramach konsultacji nieodpłatnych nie wydajemy opinii i zaświadczeń, nie wykonujemy badań testowych/

 

ZGŁOSZENIA: TEL. 500 012 016 LUB MAIL BIURO@PORADNIAHOMINE.COM