17 stycznia 2021

Grupa terapeutyczno-wspierająca dla kobiet w kryzysie

 

Grupa dla kobiet HOMINE

 

          Do udziału w tej grupie zapraszamy Panie borykające się z przeróżnymi kryzysami życiowymi. Dedykujemy ją dla kobiet przeżywających trudne chwile w swoim życiu: doświadczają rozstania, przebywają w toksycznych związkach w rodzinie bądź pracy, brakuje im motywacji i energii do podejmowania życiowych wyzwań, mierzą się z syndromem opuszczonego gniazda, doświadczają kryzysu związanego z wiekiem i przemijaniem, mierzą się z chorobą własną czy kogoś bliskiego.

Grupa przeznaczona jest dla kobiet będących w różnych okolicznościach życiowych, które znacząco wpłynęły na obniżenie jakości ich życia i które czują, że nie są w stanie samodzielnie sobie z tym poradzić.

 

Grupę poprowadzi dwóch terapeutów. Prowadzącym terapeutą będzie pani Martyna Wielochowska, doświadczony psycholog i psychoterapeuta psychodynamiczny osób dorosłych i starszej młodzieży.

 

 

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia. Swoje umiejętności oraz wiedzę psychoterapeutyczną zdobyła w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Wykształcenie swoje uzupełniła na studium z Socjoterapii, Treningu Interpersonalnego Profilaktyki i Proporcji Zdrowia we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii Plus. Wiedzę psychologiczną systematycznie poszerza na licznych szkoleniach i kursach zawodowych. Od wielu lat edukuje się w zakresie zdrowego odżywiania i związanych z tym problemów emocjonalnych.

 

 

Termin spotkań: SOBOTY godz. 18.00 – 19.30 (1,5h) – pierwsze spotkanie 13.02.2021

Czas trwania grupy: od lutego 2021r do grudnia 2021r. Grupa będzie miała charakter półotwarty  (więcej tutaj: https://poradniahomine.com/oferta/terapia-grupowa/)

 

Koszt spotkań: 90 pln/spotkanie ( płatne z góry za miesiąc).

—————————–

ZGŁOSZENIA:
TEL. 500 012 016 lub mail BIURO@PORADNIAHOMINE.COM