13 lipca 2021

WARSZTATY INTEGRACYJNE DLA MŁODZIEŻY

(13-15 lat)

 

TURNUS WAKACYJNY 26 LIPCA – 06 SIERPNIA (2 tygodnie)

 Kwalifikacja do grupy wg kolejności zgłoszeń.

!!! OFERTA BEZPŁATNA !!!

 

           

            Zapraszamy do udziału w warsztatach każdego, kto czuje, że po długim czasie izolacji ma obawy przed powrotem do relacji z rówieśnikami czy do szkoły. Spotkania przeznaczone są dla młodych osób, które czują, że w ich codzienności coś przestało dobrze działać, czują się inaczej, są czymś zaniepokojeni, dawne, proste rzeczy zaczęły sprawiać kłopoty. Również dla tych z Was, którzy po prostu chcą porozmawiać o nurtujących Was sprawach.

Grupa będzie miała dość swobodny charakter, dopuszczalne są różne formy komunikacji. Możemy rozmawiać, pisać, rysować. Spróbujemy różnych gier i zabaw. Każdy z uczestników może ale nie musi mówić. Możemy pozostać w roli obserwatorów. Nie ma obowiązku uczestniczenia w grupie w całym dwutygodniowym cyklu. Grupa ma charakter półotwarty, mogą więc dochodzić nowe osoby w trakcie.

Mamy nadzieję, że te spotkania dostarczą Wam nowych, ciekawych refleksji, pomogą wypracować nieco dystansu do tego, co trudne. Liczymy też na to, że grupa będzie dla Was i dla nas fajnym, twórczym doświadczeniem, próbą przełamania różnych obaw ale też, że stanie się okazją do poznania innych ludzi i różnych sposobów radzenia sobie z naszymi ograniczeniami.

 

 

PROWADZĄCA – MARTA GRZEGORCZYK (PEDAGOG, TERAPEUTA)

Termin spotkań: codziennie od pn do pt godz. 15.30 – 17.00 (1,5h)

Pierwsze spotkanie 26.07.2021

Czas trwania grupy: 26.07-06.08.2021 – 2 tygodnie

Koszt spotkań: BEZPŁATNE

Kwalifikacja: decyduje kolejność zgłoszeń

Uwaga. Do udziału w zajęciach wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

—————————–

ZGŁOSZENIA:
TEL. 500 012 016

mail REJESTRACJA@PORADNIAHOMINE.COM